Birger Palme

Birger Palme
Birger Palme
Birger Palme
Birger Palme

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIRGER PALME (1878-1928): Landskap, signerad B. Palme, olja på duk, ca 42x45 cm

445480

2017-03-06