Wihelm Behm oljemålning

Wihelm Behm oljemålning
Wihelm Behm oljemålning
Wihelm Behm oljemålning
Wihelm Behm oljemålning
Wihelm Behm oljemålning
Wihelm Behm oljemålning

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

WILHELM BEHM (1859-1934): Kustbild med fiskare, signerad Wilh Behm, olja på duk, 40x64 cm

445504

2017-03-06