Ole Schwalbe litografier

Ole Schwalbe litografier
Ole Schwalbe litografier
Ole Schwalbe litografier
Ole Schwalbe litografier

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLE SCHWALBE (1919-90): (2), Geometrisk komposition, signerade och daterade Schwalbe 88, numrerade 4/50 resp. 11/50, färglitografier, ca 39x32 cm

445505

2017-03-06