Gilbert Munger oljemålning

Gilbert Munger oljemålning
Gilbert Munger oljemålning
Gilbert Munger oljemålning
Gilbert Munger oljemålning
Gilbert Munger oljemålning
Gilbert Munger oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GILBERT DAVIS MUNGER (Amerika, 1837-1903): Pastoralt landskap, signerad Gilbert Munger, olja på pannå, etikettmärkt a tergo, 35x46 cm

445514

2017-03-08