Byrå gustaviansk stil
2017-03-07
445516
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, bemålad, profilerad stenskiva, förgyllda beslag, höjd ca 84, 95x48 cm
Nyckel saknas, omarbetad, senare bemålad, skiva med smärre repor