Pinnstolar Nesto

Pinnstolar Nesto
Pinnstolar Nesto
Pinnstolar Nesto
Pinnstolar Nesto
Pinnstolar Nesto
Pinnstolar Nesto
Pinnstolar Nesto
Pinnstolar Nesto

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PINNSTOLAR, 3+1 st., 3 i teak, en i betsad ek/bok, stämplade Nesto, Nässjö Stolfabrik, 1900-talets andra hälft, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, märken, repor

445518

2017-03-07