Johan Lodewijk Van Leemputten olja

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHAN LODEWIJK VAN LEEMPUTTEN (Belgien, 1840-1910): Gårdsidyll med pickande hönor, signerad och daterad J.L Van Leemputten 1866, olja på pannå, 24x36 cm

445530

2017-03-08