Fartygsmodell 1900-talets mitt

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

FARTYGSMODELL, 1900-talets mitt, trä samt mast i vit textil, delvis bemålad, på stativ, handgjord, längd ca 110, höjd 115 cm

Smärre skador, fläckar på segel

445544

2017-03-07