Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
FARTYGSMODELL, 1900-talets mitt, trä samt mast i vit textil, delvis bemålad, på stativ, handgjord, längd ca 110, höjd 115 cm
Smärre skador, fläckar på segel
445544
2017-03-07