Hyllsystem design Poul Cadovius
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
POUL CADOVIUS, CADO, "Royal", hyllsystem, fanerat i palisander, bestående av: 4 väggskivor, 3 skåp, 12 hyllplan, 1 tidningshylla samt diverse konsoler och skenor, bredd per sektion 80, totalbredd 320, maxdjup 38 cm
CITES-intyg medföljer
Bruksslitage, blekning
445549
2017-03-07