Hyllsystem design Poul Cadovius

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

POUL CADOVIUS, CADO, "Royal", hyllsystem, fanerat i palisander, bestående av: 4 väggskivor, 3 skåp, 12 hyllplan, 1 tidningshylla samt diverse konsoler och skenor, bredd per sektion 80, totalbredd 320, maxdjup 38 cm

CITES-intyg medföljer

Bruksslitage, blekning

445549

2017-03-07