Victor Axelson Stockholm 1942 Färg och Form

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VICTOR AXELSON (1883-1954): Stockholmsmotiv, signerad och daterad V.Axelson -42, olja på duk, ca 73x60 cm

445567

2017-03-07