Axel Nilsson Stockholm Färg och Form

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL NILSSON (1889-1981): Vy över Riddarholmen och Stadshuset, signerad Axel Nilsson, blandteknik på papper, ca 29x43 cm

Ytskador, ej examinerad ur ram

445569

2017-03-07