Hjalmar Grahn Norrmälarstrand Färg och Form

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HJALMAR GRAHN (1882-1949): "Vårdag - Norrmälarstrand", signerad och daterad Hj Grahn-32, olja på duk på pannå, ca 61x50cm

445570

2017-03-07