Fritiof Schüldt Götgatsbacken Färg och Form

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRITIOF SCHÜLDT (1895-1978): Götgatsbacken - Stockholm, signerad och daterad Schüldt -60, olja på duk, ca 36x54 cm

445571

2017-03-07