Axel Nilsson Ösmo-Djurnäs Färg och Form

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AXEL NILSSON (1889-1981): "Nysnö i höstlandskap - Ösmo-Djurnäs", signerad Axel Nilsson, daterad 1943, olja på duk, ca 38x61 cm

445572

2017-03-07