Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AXEL NILSSON (1889-1981): "Från stranden"- enligt påskrift Hanöbukten, signerad Axel Nilsson, olja på pannå, ca 46x39 cm
Ytmärken
445575
2017-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här