Axel Nilsson Färg och Form

Axel Nilsson Färg och Form
Axel Nilsson Färg och Form
Axel Nilsson Färg och Form
Axel Nilsson Färg och Form

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL NILSSON (1889-1981): "Från stranden"- enligt påskrift Hanöbukten, signerad Axel Nilsson, olja på pannå, ca 46x39 cm

Ytmärken

445575

2017-03-07