Einar Palme oljemålning
2017-03-07
445579
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EINAR PALME (1901-1993): Figur i eka, a tergo signerad och daterad Einar Palme 1933, olja på pannå, ca 27x20,5 cm