Edvin Ollers akvarell

Edvin Ollers akvarell
Edvin Ollers akvarell
Edvin Ollers akvarell
Edvin Ollers akvarell

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDVIN OLLERS (1888-1959): Gullholmen, signerad och daterad Edvin Ollers 1940, akvarell, 47x63 cm

445605

2017-03-07