Signe Barth akvarell

Signe Barth akvarell
Signe Barth akvarell
Signe Barth akvarell
Signe Barth akvarell

Klubbat för:

450 SEK

1 200 SEK

SIGNE BARTH (1895-1982): Kustlandskap med hus, signerad och daterad Signe Barth -59, akvarell, 24x34 cm

445609

2017-03-07