Au Lingot D´Or fickur

Au Lingot D´Or fickur
Au Lingot D´Or fickur
Au Lingot D´Or fickur
Au Lingot D´Or fickur
Au Lingot D´Or fickur
Au Lingot D´Or fickur

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AU LINGOT D´OR, Chaux de Fonds, fickur, vitmetall, 1900-talets början, manuellt uppdrag, ankargång, blånerade visare, diameter 69 mm

Skador och slitage

445633

2017-03-15