Armbandsur kronograf

Armbandsur kronograf
Armbandsur kronograf
Armbandsur kronograf
Armbandsur kronograf
Armbandsur kronograf
Armbandsur kronograf
Armbandsur kronograf
Armbandsur kronograf
Armbandsur kronograf
Armbandsur kronograf

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ARMBANDSUR, kronograf, vitmetall, 1930/40-tal, mekaniskt urverk, plexiglas, boettnr: 11279, cal: (venus), armband (ej original), diameter 33 mm

Skador och slitage, löst glas, defekt

445638

2017-03-14