Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ARMBANDSUR, kronograf, vitmetall, 1930/40-tal, mekaniskt urverk, plexiglas, boettnr: 11279, cal: (venus), armband (ej original), diameter 33 mm
Skador och slitage, löst glas, defekt
445638
2017-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här