Jens Assur São Paulo

Jens Assur São Paulo
Jens Assur São Paulo
Jens Assur São Paulo
Jens Assur São Paulo

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JENS ASSUR (född 1970): São Paulo 2009 - ur serien Hunger, signerad och numrerad 78/1000, poster, bildmått ca 108x152 cm, rammått ca 126x182 cm

445642

2017-03-09