Björn Weckström ring örhängen 1 par sterlingsilver
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BJÖRN WECKSTRÖM, "Shuttle", ring, Lapponia, Finland 1988, ringstorlek ca 16,5 mm, medföljer örhängen, 1 par, sterlingsilver, Lapponia, Finland, 1980-tal, originalpåse
Formgiven 1980 (ring)
Brukslitage
445671
2017-03-14