Rolex Datejust armbandsur guld/stål 2000-tal
Klubbat för:
35 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
ROLEX, Datejust, armbandsur, guld/stål, ca 2006, safirglas, automatisk, datum, refnr. 179173, serienr. D427427, original jubileelänk, viklås, diameter 26 mm
Originalbox, certifikat (ostämplat datum), ytterbox, kalender samt instruktionsbox medföljer.
Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Smärre bruksslitage. Extra länkbit medföljer.
445673
2017-03-27