Klubbat för:
1 000 SEK
1 000 SEK
BRICKBORD, sk. Butlers Tray, engelsk stil, mahogny, oval form, två delar, höjd ca 55, 119x90 cm
Slitage, repor på bordsskiva, smärre stötmärken på ben
445682
2017-03-13