Seton Ekolsund Matservis lökmönstret
Valmis
2017-03-13
445684
| Korkein tarjous | 1 900 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
MATSERVIS, 31+1 dlr., porslin, Cauldon, BWM & Co, England, "Meissen" lökmönstret, omkring 1900
Smärre slitage, enstaka nagg på tallrikar. Ett fat från Porsgrund medföljer.