Seton Ekolsund Matservis lökmönstret

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATSERVIS, 31+1 dlr., porslin, Cauldon, BWM & Co, England, "Meissen" lökmönstret, omkring 1900

Smärre slitage, enstaka nagg på tallrikar. Ett fat från Porsgrund medföljer.

445684

2017-03-13