Jessie Dahlström Stockholm

Jessie Dahlström Stockholm
Jessie Dahlström Stockholm
Jessie Dahlström Stockholm
Jessie Dahlström Stockholm

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JESSIE MARY DAHLSTRÖM (England/Sverige, 1887-1949): Vy från Operakällaren mot Riksdagshuset, signerad J Dahlström, olja på pannå, ca 34x38 cm

445685

2017-03-13