Georg Pauli blyerts

Georg Pauli blyerts
Georg Pauli blyerts
Georg Pauli blyerts
Georg Pauli blyerts
Georg Pauli blyerts
Georg Pauli blyerts

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GEORG PAULI (1855-1935): Porträtt av Vera Trotzig signerad och daterad G Pauli, 1902, blyertsteckning, 22x16 cm

445701

2017-03-07