Karl Höglund färglitografi
2017-03-08
445705
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL HÖGLUND (född 1940): Cabarét, signerad Karl Höglund, 76/280, färglitografi, ca 59,5x41 cm