Fickur i silver

Fickur i silver
Fickur i silver
Fickur i silver
Fickur i silver
Fickur i silver
Fickur i silver
Fickur i silver
Fickur i silver

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FICKUR, 3 st, silver, en märkt Ivar Petterson Norrköping, diameter ca 33-47 cm

Proveniens: Rashammar

Skador, slitage, två med skadade visar

445722

2017-03-13