Bertil Fridhagen Sminkbord
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, Svenska möbelfabrikerna, Bodafors, 1960-tal, sminkbord i teak, tredelad modell med uppfällbar klaff med undervarande sminkinredning, dubbla hurtsar med lådor, höjd ca 72,5, 210x44 cm
Bruksslitage
445816
2017-03-08