Börge Lindau fåtöljer

Börge Lindau fåtöljer
Börge Lindau fåtöljer
Börge Lindau fåtöljer
Börge Lindau fåtöljer
Börge Lindau fåtöljer
Börge Lindau fåtöljer
Börge Lindau fåtöljer
Börge Lindau fåtöljer

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖRGE LINDAU, fåtöljer, 1 par, Blå Station,1900-talets slut, ihopfällbara, sitthöjd ca 39-29 cm

Slitage, mindre skador

445819

2017-03-08