Hatthylla funkis
2017-03-10
445823
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HATTHYLLA, funkis, 1940-tal, spjälor samt krokar, bredd ca 86 cm
Bruksslitage