Sidobord omkring 1900
2017-03-08
445831
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SIDOBORD, omkring 1900, fanerade med mahogny, hjultrissor, sarg med låda, beslag i mässing, höjd ca 76, 35x50 cm
Slitage, fläckar