Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SOFFGRUPP, ull och teak, 1950-tal, fåtölj samt 2-sits soffa, lösa sittplymåer, soffans mått sitthöjd ca 40, 145x70 cm
Visst slitage
445833
2017-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här