Soffbrupp 1950-tal

Soffbrupp 1950-tal
Soffbrupp 1950-tal
Soffbrupp 1950-tal
Soffbrupp 1950-tal
Soffbrupp 1950-tal
Soffbrupp 1950-tal
Soffbrupp 1950-tal
Soffbrupp 1950-tal
Soffbrupp 1950-tal
Soffbrupp 1950-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOFFGRUPP, ull och teak, 1950-tal, fåtölj samt 2-sits soffa, lösa sittplymåer, soffans mått sitthöjd ca 40, 145x70 cm

Visst slitage

445833

2017-03-08