Stol nyrenässans
2017-03-08
445834
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOL, nyrenässans, syderoupa, svartlackerat trä med inläggningar i sten, sitthöjd ca 45 cm
Skador, bortfall, slitage