Louis Nilson oljemålning

Louis Nilson oljemålning
Louis Nilson oljemålning
Louis Nilson oljemålning
Louis Nilson oljemålning
Louis Nilson oljemålning
Louis Nilson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LOUIS NILSON (1870-1963): "Gammal trädgård, Christiansö", signerad och daterad Lois Nilson -56, olja på duk, ca 51x66 cm

445847

2017-03-08