Erik Dettow oljemålning

Erik Dettow oljemålning
Erik Dettow oljemålning
Erik Dettow oljemålning
Erik Dettow oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ERIK DETTHOW (1888-1952): Bymotiv, signerad och daterad E DW 17, olja på pannå, 33x24 cm

445865

2017-03-08