Ragnhild Nordensten oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAGNHIILD NORDENSTEN (1888-1951): Stilleben med blommor och kanna, signerad och daterad Ragnhild Nordensten 1940, olja på pannå, ca 32x40 cm

Mindre färgbortfall

445868

2017-03-08