Handdukar servietter dukar

Handdukar servietter dukar
Handdukar servietter dukar
Handdukar servietter dukar
Handdukar servietter dukar

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANDDUKAR, SERVIETTER, DUKAR, ca 32 st, linne, 18-1900-tal, delvis jacqardvävda, delvis med monogram

Ej genomgångna, slitage/fläckar kan förekomma

445870

2017-03-08