Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HANDDUKAR, SERVIETTER, DUKAR, ca 32 st, linne, 18-1900-tal, delvis jacqardvävda, delvis med monogram
Ej genomgångna, slitage/fläckar kan förekomma
445870
2017-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här