Omega Constallation 18K guld 1960-tal
Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
OMEGA, Constellation, armbandsur, 18K guld, 1960-tal, plexiglas, automatiskt urverk, datum, pie-pan urtavla, länk i gulddoubé ej original, diameter 34 mm
Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Glas med repor.
445872
2017-03-27