Spegel rokostil

Spegel rokostil
Spegel rokostil
Spegel rokostil
Spegel rokostil
Spegel rokostil
Spegel rokostil

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, rokokostil, 1900-tal, med kantglas, krön med skuren dekor, ca 132x80 cm

Lagningar, mindre listdel saknas

445874

2017-03-09