Rachel Howard, Frantz
Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
RACHEL HOWARD (Storbritannien, född 1969): Frantz, signerad och daterad på baksidan Rachel Howard 2008, olja och blandteknik på duk, 122 x 152,5 cm
.
PROVENIENS: CCA Andratx, Andratx
(acquired directly from the artist)
Art Foundation Mallorca, Spanien
.
UTSTÄLLD: CCA Andratx, Mallorca Spanien
445878
2017-03-16