Jonas Lindkvis oljemålning

Jonas Lindkvis oljemålning
Jonas Lindkvis oljemålning
Jonas Lindkvis oljemålning
Jonas Lindkvis oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

JONAS LINDKVIST (1889-1955): Landskap med hus, signerad och daterad J Lindkvist 19, olja på pannå, ca 30x36 cm

445882

2017-03-08