Oljemålning med blomsterstilleben

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTÄR, blomsterstilleben, otydligt signerad : Becker-?? daterad 03, olja på pannå, 32x23

445888

2017-03-14