Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900) kopia efter Heinrich Hoffmann: Jesus i templet, olja på duk, ca 101x135 cm

Tryckskador

445890

2017-03-08