Longines armbandsur 18K guld 1970-tal
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
11 000 SEK
LONGINES, armbandsur,18K guld, 1970-tal, plexiglas, manuellt uppdrag, boettnr. 865 4030 6, verknr. 52491638, calibernr. 6942, armband i 18K guld ej original, diameter 33 mm, totalvikt inkl. extra länkbit ca 57 g
Originaletui samt certifikat stämplat 1976 medföljer.
Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Trögt uppdrag, slitage, gravyr, extra länkbit medföljer.
445917
2017-03-27