Champagnekylare mässing

Champagnekylare mässing
Champagnekylare mässing
Champagnekylare mässing
Champagnekylare mässing

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHAMPAGNEKYLARE, 1900-talets början, jugend, mässing, höjd ca 22 cm

Bruksslitage

445918

2017-03-08